O nas

SZYBEX TO MY!

Przekonaj się, dlaczego to właśnie nam warto powierzyć swoje auto.

Na polskim rynku motoryzacyjnym działamy od 1992 roku. Blisko 30 lat doświadczenia sprawia, że doskonale znamy się na naszym fachu. Klientom oferujemy usługi od A do Z: zarówno naprawę, wymianę, jak i przyciemnianie szyb samochodowych. Swoją pracę wykonujemy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Grono naszych Klientów stanowią osoby prywatne, firmy dysponujące parkiem maszynowym, a także liczne towarzystwa ubezpieczeniowe. Jesteśmy doceniani za jakość, szybkość świadczonych usług oraz mobilność. Dzięki naszemu podejściu do pracy i Klientów na przestrzeni lat urośliśmy: obecnie nasza sięć składająca się z serwisów własnych oraz partnerskich liczy ponad 140 lokalizacji w całej Polsce i jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Pracują dla nas najlepsi: wyszkoleni i stale rozwijający się specjaliści, którzy tworzą zgrany zespół. To sprawia, że atmosfera w firmie jest rodzinna i przyjazna. Wierzymy, że wpływa ona również na podejście do pracy: wykonywanie jej z pełnym zaangażowaniem oraz starannością. Tacy właśnie są nasi pracownicy – zawsze skorzy do pomocy i w pełni zmotywowani, aby zająć się problemem, z jakim przyszedł do nas Klient.

ELASTYCZNOŚĆ

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta, staramy się podchodzić do każdej świadczonej mu usługi indywidualnie i ze zrozumieniem jego potrzeb. Jesteśmy elastyczni – posiadamy mobilny serwis naprawy i wymiany szyb samochodowych, dlatego możemy wykonać naszą pracę w dowolnym, wskazanym przez Klienta miejscu.

DOSTĘPNOŚĆ

Znajdujemy się blisko Ciebie – nasze warsztaty zlokalizowane są w całym kraju. Jesteśmy drugą pod względem wielkości firmą w Polsce specjalizującą się w wymianie szyb samochodowych.
Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi sprzedaży, naprawy i przyciemniania szyb w pobliskiej lokalizacji.

JAKOŚĆ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji, z jaką nasi pracownicy podchodzą do pracy, oferujemy usługi wysokiej jakości. Naprawiamy, wymieniamy i przyciemniamy auto szyby ze szczególną starannością, aby nie uszkodzić przy tym innych części samochodu. W ofercie sprzedaży posiadamy wyłącznie szyby sprawdzonych marek. Możesz więc mieć pewność, że powierzając nam swoje auto, oddajesz je w dobre ręce.

Bardzo dobry kontakt. Miła atmosfera i robota wykonana profesjonalnie. Jedynie nie wywiązali się z terminem. Samochód był gotowy dużo szybciej niż było to zapowiadane :). Bardzo polecam usługi tej firmy!

Paweł P

Bardzo dobry kontakt. Miła atmosfera i robota wykonana profesjonalnie. Jedynie nie wywiązali się z terminem. Samochód był gotowy dużo szybciej niż było to zapowiadane :). Bardzo polecam usługi tej firmy!

Paweł P

Współpracujemy z ubezpieczycielami w całej Polsce